Sluneční zastínění

Sítě proti hmyzu

Trapí Vás během léta v bytě protivný hmyz? Máme pro Vás řešení ...
... sítě proti hmyzu Vám  tuto nepříjemnost zcela jistě vyřeší.
 

typ C1 - nejpoužívanější typ okenní sítě v hliníkovém ráměčku s lemen. Vhodná na plastová a dřevěná EURO-okna. Je lehce demontovatelná pomocí hliníkových úchytů umístěných na rámu sítě. Proto se nezasahuje a nevrtá do rámu okna. Rámečky jsou možné v jakékoliv barvě RAL nebo je lze potáhnout RENOLIT fólii v imtaci dřeva.

typ E - starší typ sitě v hliníkovém rámečku pro montáž na rám pomocí otočných obrtlíků. Barevné provedení je stejné jako u typu C.

 F-10  - jedná se o okenní rolovací sít do boxu. Instaluje se často na okna v patře domu, kde po vytažení rolovací sítě můžete např. zalévat či ošetřovat květinovou výzdobu. Další výhodou je vytažení sítě do boxu v zimním období.

G-10 - dveřní rolovací síť se svislým boxem. Je vhodná zejména na balkony, terasy, kde není dostatek místa pro dveřní pevnou síť s postranními panty. 

FANTOM - rolovací síť do boxu určená pro okna i dveře. Velmi jednoduchá montáž, kvalitní hliníkové provedení i design. Základní barvy bílá / hnědá, možno lakovat do RAL.

typ H1 - dveřní síť v zesíleném  hlíníkovém profilu, otvírání pomocí  pružinových pantů. Tento systém umožňuje pomalé dovírání dveří a zároveň nedochází k jejich samovolnému otevření.

posuvné - vhodné na větší okna např. ,,francouzkého typu". Síť v pevném rámu zajíždí podle okna velice lehce. Vedení je v horním nosném a spodním hliníkovém profilu. Velká nabídka barevného provedení. Mimo sezónu mužete síť jednoduše demontovat nebo zasunout k pevnému rámu okna.

skládací dveřní - novinka, velice oblíbená skládací síť. Výhodou je jednoduché ovládání. Hliníkové profily, kvalitní PVC komponenty a  plisovaná síť dávají záruku dlouhodobého a spolehlivého užívání.