Elektro

Elektromontáže

Sháníte elektrikáře ...?

Potřebujete provést elektroinstalaci v domě? Uvažujete o rekonstrukci?
Chcete  zapojit nový elektrospotřebič, vyměnit jistič, instalovat nové osvětlení nebo jen vyměnit vypínač?
Co takhle podlahové vytápění nebo domovní dorozumívání či jen zvonek.
Nabízíme kompletní elektromontážní práce dle platných předpisů a norem.

 

ROZVODY ELEKTRICKÉ ENERGIE 230V, 400V

Jedná se o veškeré elektroinstalační práce v bytových či průmyslových objektech. Jsou to kabelové rozvody, el.přípojky k rodinným domům včetně montáže elektroměrových rozváděčů, instalace zásuvek, vypínačů, svítideldomovních rozváděčů apod.  Jednoduše řečeno „hrubá instalace a komletace”.

 

SLABOPROUDÉ ROZVODY

Pro kompletnost a ucelení zakázky nabízíme v rámci možností i rozvody slaboproudé a to především instalaci domácího dorozumívání, domovních zvonků či přípravu pro následný TV rozvod případně sdělovacího a zabezpečovacího systému.

 

OSVĚTLENÍ VNITŘNÍCH A VENKOVNÍCH PROSTOR

Zajistíme vám dodávku a montáž všech typů  interiérových svítidel jak do bytů, kanceláří,  různých objektů např. školních učeben, prodejen, výrobních hal, chodeb bytových domů apod. Instalujeme i venkovní osvětlení na fasády domů -  nasvětlíme Vaši zahradu . Před realizaci zakázky navrhneme typ svítidla s ohledem na dnešní trend nízkoenergetické náročnosti.

 

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

Zaměřujeme se též na veřejné tzn. pouliční osvětlení obecních a městských prostor. Jedná se o svítidla stožárového typu. V rámci modernizace se provádí jejich výměna za úspornější.  Samozřejmostí je údržba a servis těchto svítidel pomocí pracovní plošiny.                                                                                                                     

 

ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ

Součástí našeho programu je i elektrovytápění. Může to být elektro-kotel nebo dnes již velmi oblíbené a úsporné topné kabely a temperovací rohože. Dále nabízíme různé el.spotřebiče, jako jsou např.: akumulační kamna, přímotopné panely, ohřívače vody ... apod.

 

HROMOSVODY

Provádíme montáž hromosvodů z kvalitních materiálů na všechny druhy střech. Po dokončení prací vystavíme výchozí revizi.

 

OPRAVY A ÚDRŽBA EL. INSTALACE

Opravy, údržba a servis jsou nedílnou součástí. Pomůžeme vám jak při řešení problémů s el. instalací, opravíme zásuvku, vyměníme jistič, zjistíme příčinu poruchy atd.


... dále nabízíme
  • vystavení žádostí a přihlášek pro ČEZ

  • vytvoření cenové kalkulace na danou zakázku