Sluneční zastínění

Interiérové zastínění

Ovládejte světlo a stín ...
… pořiďte si to pravé interiérové zastínění pro Váš dům nebo byt.
 
 
Nabízíme Vám široký sortiment veškerého vnitřního zastínění. Naší snahou je uspokojit všechny Vaše potřeby a přání v produktových řadách, které nabízíme. Nabídku upravujeme tak, aby uspokojila všechny Vaše požadavky na moderní, stylový či klasický design.
 

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

jsou nejžádanějším stínícím prvkem dneška. Žaluzie se liší v provedení  horního ovládacího profilu a způsobem ovládání. Lamely jsou hliníkové v šíři 16mm, 25mm, 35 mm  a 50 mm s širokým výběrem barev

ISO HIT  - je cenově nejvýhodnější v poměru kvalita / cena.  Lakovaný ocelový horní profil má hranatý tvar. V základním provedení až šest barev, navíc možnost lakování do RAL barevných odstínů, ovládání řetízkem

ISO HIT II  - má moderní vzhled s oblým horním profilem, který se dá  potáhnout RENOLIT folií v imitací dřeva. Žaluzie s lamelou v imitaci dřeva tvoří elegantní prvek. Ovládání řetízkem

ISOLITE  - žaluzie v celohliníkovém  provedení, velice elegatní. Má samostatnou krycí lištu, kterou můžete barevně sladit s barvou lamel.  Všechny  profily v barvách RAL nebo v RENOLIT folii. Pro žaluzie větších rozměrů se používá  speciální převodovka pro snažší ovládání - lze i s el. pohonem - provedení i do ATYP oken. Ovládání naklápění lamel je řetízkové. Vyrábí se na ATYP okna.

SYSTEM 25 - možnost ovládání dle Vašeho výběru - řetízek, šńůrka, klika nebo el. motor. Žaluzie má čtvercový profil, který lze zakrýt  zaoblenou lištou. Výběr v mnoha barvách RAL nebo v RENOLIT folii  

INTERIEROVÉ / MEZISKELNÍ  - klasická žaluzie s ovládáním pomocí tyčky a šňůrky. Je možné lakování profilů do RAL.

CETTA 35 / 50  - žaluzie umístěna v interiéru. Ovládá se šňůrkou a brzdou resp. tzv. ,, nekonečnou šňůrou" nebo el. pohonem. Využívá se pro zastínění větších ploch. Je zde varianta -  vedení lamel ocelovým lankem

V-LITE - je typickou žaluzií do střešního okna. Provedení celohliníkové s krycí lištou. Naklápění lamel kolečkem nebo táhlem. Stahování žaluzie se provádí ručně za spodní profil.

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

vertikální látkové žaluzie je dekorativní, estetické a funkční zastínění. Používá se pro stínění větších ploch jak v kancelářích, tak i v interiéru domácností. Svislé lamely o šíři 89mm a 127 mm v kolekci různých látek a barevných odstínů. Ovládání je ruční pomocí šňůry a řetízku nebo el.pohonem. Max. plocha zastínění je až 12,5m2.

LÁTKOVÉ ROLETY

Látkové rolety se stávají stale častějším doplňken interiérů. Nabízíme širokou škálu jednobarevných i vzorovaných látek, kde si podle vkusu vybere opravdu každý. Ovládání je řetízkové, pomocí pružiny nebo stále žádanější el. pohonem s dálkovým ovladačem.

ROLLITE - kazetová roletka instalovaná na rám okenního křídla. Bočnímu průhledu slouží postranní krycí lišta. Barvu profilů můžete přizpůsobit  rámu okna. Ovládá se řetízkem. Stažení látky si můžete nastavit v libovolné poloze.

VERRA METAL - roleta v provedení s kovovými ovládacími komponenty, velice estetická a žádaná roleta s látkou den / noc. Ovládá se stříbrným řetízkem nebo nově el. pohonem s možností krokování pohybu látky na dálkovém ovladači.

R-LITE - celostínící roletka výhradně na střešní okna. Hliníkové provedení s krycími bočními lištami. Stahuje se za profilovaný spodní profil.

PLISSE

skládaná látka s varabilním ovládáním - to je plisse. Ze široké škály a barev  látek si vybere každý. Můžete si regulovat světlo vhodně vybranou látkou s různým průsvitem. Elegantní prvek moderního interiéru.

JAPONSKÉ STĚNY

japonské stěny jsou posuvné svislé pruhy látek. Jsou moderním a velice estetickým prvkem zastínění větších ploch např. francouzských oken. Ovládací profil je hliníkový pro pojezd až pěti panelů. Ovládání šňůrou, táhlem nebo můžete mít komfortní motorické.