Sluneční zastínění

Venkovní rolety a žaluzie

Uvažujete o venkovních roletách či žaluziích ...?
... mají mnoho výhod a my Vám  pomůžeme s realizací.
 

VENKOVNÍ ROLETY

a jejich hlavní výhody :

ochrana proti vloupání - ochrana před nežádoucími pohledy - ochrana proti chladu - zábrana proti tepelným ztrátám - ochrana před nepříznivým počasím - ochrana před letajícím hmyzem - ochrana proti hluku - ochrana proti světlu a slunci

Rolety jsou dnes již nedílnou součástí stvebního doplňku rodinného domu. Montují se do ostění oken nebo nad okna již hotové fasády domu. Na výběr je z několika tvarů  boxu. Velikost boxů je určena celkovým rozměrem rolety. Lamely jsou profilované, hliníkové -  vyplňené izolační pěnou. Mají krycí výšku 37- 44 mm. Na povrch lamel je nanesen vypalovaný lak v několika vrstvách. Na výběr je široká škála barevných odstínů. Vodící lišty a dosedací lišta jsou vyrobeny z taženého hliníku s možnosti lakování do různých RAL barevných odstínů nebo potažením RENOLIT folii. Ovládání rolet je  ruční pomocí šňůry či popruhu. Komfortní a dnes velice žádané je ovládání  el. motorem s místním ovladačem (provedení kabelové) nebo dálkovým ovladačem (provedení rádiové RTS). Pro více rolet doporučujeme i centrální ovládání s využitím  sluneční a časové automatiky. Pohyb rolet i ve Vaší nepřítomnosti  navodí dojem obydleného domu.
Do většiny typů rolet možno integrovat síťku proti létavému hmyzu.

Veškeré komponenty jsou z produkce osvědčeného německého výrobce.

 

VARIMAXX - značková předokenní roleta pro dodatečnou montáž. Hranatý box 90° nebo se skosením 20° a 45° v různých velikostech.

VIVENDO - designově zajímavá roleta s oblým řešením boxu, který dodá fasádě osobitý ráz.

FORMADO - půlkulatý systém rolety. Zaujme elegantním tvarem. 

PARTICO - hliníková čvrtkruhová roleta, speciálně do ostění, kde působí nápaditým dojmem.

PROTHERMA - je podomítková roleta, určená pro novostavby. Systém se zakrytým boxem a izolačním prvkem  je velice energeticky úsporný.

Roleta do HELUZ překladu - roleta do připraveného nosného dutého překladu HELUZ. Skládá se z jednotlivých dílů a lamel, bez boxu.

TANDEMA - je nadokenní roleta s boxem z PVC. Roleta se montuje současně s oknem. Je vhodná např na paneláková okna, kde revizní klapkou v interiéru můžete na roletě provést veškerý servis.

 

VENKOVNÍ ŽALUZIE

a jejich hlavní výhody :

ochrana proti povětrnostním vlivům - ochrana před nežádoucími pohledy - ochrana proti světlu a slunci - vysoký termoregulační efekt

Venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí  z pohledu světelných a tepelných podmínek. Tvoří příjemné klima v interiéru. Žaluzie se montuji  do ostění podobně jako rolety.   Lamely se nabízí ve třech  provedeních, tvarem podobné  písmenům ,,C",, Z" a ,,S". Vedení je zajištěno pomocí bočních hliníkových lišt nebo ocelovým lankem potaženým plastem. Ovládají se ručně klikou nebo el. motorem s možností využití automatiky. Komfortní je zde ovládání bezdrátové (systém RTS), kde dá použít dálkový ovladač s kolečkem (Telis Modulis), kterým ovládáte krokově nastavení polohy lamel. Pro zakrytí lamel při zasunutí žaluzie do horní polohy se používá krycí hliníkový profil. Při výstavbě rodinného domu si  můžete předem vytvořit  prostor nad oknem, kam se celá žaluzie zasune.

Kvalitní materiály použité pro výrobu žaluzií Vám zajistí spolehlivé a dlouhodobé využívání tohoto produktu.

CETTA 50 - je univerzálním typem, která se dá použít do interiéru.

CETTA 65 - žaluzie s šířkou lamely 65mm, stabilnější profil lamel s možností dvojitého naklápění lamel - provedení DUO. Zastínění až 16m2

CETTA 80 - nejpoužívanější žaluzie v ,,C" profilu. Velice pevná a stabilní lamela. Možnost v provedení DUO nebo  SLIM a FLEXI, kde se lamely při zasouvání skládají tzv. cik / cak. Tím se dosáhne menší výšky nábalu v zataženém stavu.

ZETTA 70, ZETTA 90 - žaluzie s lamelou tvaru písmene ,,Z" o šíři 70 resp. 90mm . Ta je opatřena gumovým profilem v celé šíři a  tím zaručuje lepší termoregulační efekt. V zavřeném stavu vytváří žaluzie celistvou plochu. Je velice žádaná k zastínění oken  rodinných domů i komerčních budov.

SETTA 65, SETTA 90 - designová a elegantní žaluzie s tvarem písmene ,,S". Svým vzhledem a účelností má  jistě co nabídnout.