Sluneční zastínění

Garážová vrata

Padujete kvalitní, spolehlivá a bezpečná vrata ...
... tak pravě taková,  my umíme.
 
Optimální komfortní obsluha, dlouhá životnost, vysoký stupeň zabezpečení, působivý vzhled a bezproblémová montáž jsou hlavnímy argumenty proč zvolit vrata, která nabízíme. Značková garážová vrata vyrobena z kvalitních komponentů německého výrobce Vás přesvědčí  svým konstrukčním zpracováním a tím i bezúdržbovým provozem. Splňte si tuto pohádku o „komfortních garážových vratech”.
 


RESIDENT
- velice kvalitní lamelová vrata rolovací do boxu. Hliníkové lamely  „CD77”  jsou vypěněny izolačním  polyuretanem. Vrata mají tzv. plovoucí hřídel, která šetří pohon a opotřebení lamel. Na hřideli jsou speciální patentované kroužky, které zklidňují navíjení lamel a snižují tak jejich opotřebení. Vodící lišty a spodní dosedací lišta jsou z Al.extrudovaného profilu. Vrata jsou standartně vybavena trubkovým motorem na 230 V. Za příplatek lze vrata vybavit motorem s NHK ( s převodovkou, umožňující otevření vrat při výpadku el. proudu) . Vrata se  dodávají včetně bezpečnostních prvků (protipádová brzda, kontaktní gumový profil ve spodním profilu a infrazávory) . Ovládají se dálkovým ovladačem. Vyrábí se do 5,5 metru šíře.

DETOLUX - komfortní lamelová hliníková vrata, tažená pod strop garáže. Lamely jsou hliníkové s izolačním purem. Svislé vodící lišty mají kartáčové těsnění. Ve vodorovných lištách je uložen vyvažovací systém. Díky speciálnímu technickému řešení celého systému vystačíme jen s nadpražím 8 cm. Dodatečné zabudování vrat i bez nadpraží je technicky možné. Vrata jsou standartně vybavena el. pohonem s dálkovým ovládáním, nouzovým otevíráním zevnitř pro případ výpadku el. proudu, bezpečnostní nájezdovou lištou, která zajistí, že vrata po najetí na překážku zastaví a vrátí do horní polohy.  Vyrábí se na otvor rozměru šíře 3,5 x 3 metry.

VERTICO - luxusní celohliníková vrata tažéná do boku garáže. Použitá je osvědčená hliníková izolační lamela „CD 77”. Speciální vodící lišta z extrudovaného Al. profilu je základním nosným prvkem celého systému vrat. Je umístěna v nadpraží a má konstrukční výšku jen 5 cm. V této liště je drážka, po které se pohybují rolny lamel. Univerzální řešení umožňuje zasouvat vrata na jakoukoliv stranu. Rolny jsou z tvrzeného PVC a jsou na každé lamele. Spodní vedení pancíře je zajištěno aretacemi se stavitelnými ložisky ve spodním přejezdovém profilu z pozinkové nebo za příplatek z nerezové oceli. Ta je opatřena odtokovými drážkami a připevňuje se přímo na podlahu garáže. Její zkosené hrany dovolují bezproblémové přejetí vozidlem. Díky speciálnímu systému vystačíme pouze s nadpražím 5 cm. Dodatečné zabudování vrat i bez nadpraží je technicky možné. Vrata jsou standartně vybavena el. motorem s dálkovým ovládáním, (které umožňuje nastavit dva režimy:  jedním kanálem ovládáte plné otevření a zavření vrat, druhým pak pěší průchod , nastavitelný např. na 90 cm), nouzovým otevíráním pro případ výpadku el. proudu a bezpečnostní lištou. Vrata lze vyrobit na rozměr otvoru až 5,6 x 3,0 m.

CarTeck GSW 40 - spolehlivá sekční garážová vrata zajíždějící pod strop garáže. Ocelová konstrukce vrat je plně pozinkovaná a velice stabilní. Výplň vrat - tzv. sekce jsou vyrobeny z ocelového plechu, který je vícevrstvě galvanicky zušlechtěn s krycím polyesterovým silným lakem. Sekce o tloušťce 40mm je vyplněna tepelně izolační pěnou bez freonů, s tepelnou izolací U= 0,56W/m2k. Ty se nabízejí v mnoha barevných odstínech ve standartu. Často žádané jsou také v imitaci dřeva ve čtyřech lazurách. Jednotlivé sekce jsou spojeny patentovanými  přesnými závěsy, které zaručují bezpečný a klidný chod vrat. Excentrické vodící kladky spolu s těsnící gumovou  chlopní zajišťují optimální izolaci a utěsnění sekcí do rámu.  Vícenásobný systém pružin na obou stranách je uložen v pružinovém uzavřeném kanálu a optimálně vyrovnává hmotnost vrat v každé poloze. Ve srovnání s běžnými vraty s torzní pružinovou hřídelí podstatně zvyšují bezpečnost dvojitá lana umístěná v obou stranách. Bezpečnost vrat je prověřená německým institutem TÜV. Potřebné nadpraží pro montáž vrat je 12cm u motorového  a 24 cm u ručního ovládání. Vrata lze vyrobit až do šíře 5,5 m.