Sluneční zastínění

Garážová vrata

Padujete kvalitní, spolehlivá a bezpečná vrata ...
... tak pravě taková,  my umíme.
 

Sekční vrata

Optimální komfortní obsluha, dlouhá životnost, vysoký stupeň zabezpečení, působivý vzhled a bezproblémová montáž jsou hlavnímy argumenty proč zvolit vrata, která nabízíme. Značková garážová vrata vyrobena z kvalitních komponentů německého výrobce Vás přesvědčí  svým konstrukčním zpracováním a tím i bezúdržbovým provozem. Splňte si tuto pohádku o „komfortních garážových vratech”.
 

CarTeck GSW 40 - spolehlivá sekční garážová vrata zajíždějící pod strop garáže. Ocelová konstrukce vrat je plně pozinkovaná a velice stabilní. Výplň vrat - tzv. sekce jsou vyrobeny z ocelového plechu, který je vícevrstvě galvanicky zušlechtěn s krycím polyesterovým silným lakem. Sekce o tloušťce 40mm je vyplněna tepelně izolační pěnou bez freonů, s tepelnou izolací U= 0,56W/m2k. Ty se nabízejí v mnoha barevných odstínech ve standartu. Často žádané jsou také v imitaci dřeva ve čtyřech lazurách. Jednotlivé sekce jsou spojeny patentovanými  přesnými závěsy, které zaručují bezpečný a klidný chod vrat. Excentrické vodící kladky spolu s těsnící gumovou  chlopní zajišťují optimální izolaci a utěsnění sekcí do rámu.  Vícenásobný systém pružin na obou stranách je uložen v pružinovém uzavřeném kanálu a optimálně vyrovnává hmotnost vrat v každé poloze. Ve srovnání s běžnými vraty s torzní pružinovou hřídelí podstatně zvyšují bezpečnost dvojitá lana umístěná v obou stranách. Bezpečnost vrat je prověřená německým institutem TÜV. Potřebné nadpraží pro montáž vrat je 12cm u motorového  a 24 cm u ručního ovládání. Vrata lze vyrobit až do šíře 5,5 m.

Rolovací vrata

Jednou z největších předností rolovacích vrat je úspora místa pod stropem garáže, které pak můžete využít pro jiné účely. Rolovací vrata se mohou umístit i do prostor, kde to s jinými typy vrat nelze. Výška až 5 m a šířka až 6 m při celkové ploše až 20 m2, to jsou maximální rozměry, kterých mohou dosáhnout rolovací garážová vrata. Rozměry vrat se liší podle jednotlivých druhů lamel, z nichž se vrata skládají.

Ochrana proti nadzvednutí vrat je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Vrata tak dokonale splňují bezpečnostní funkci a chrání daný objekt před nevítanými hosty zvenčí.

Samotná vrata a ovládací prvky jsou vázány dodržením bezpečnosti provozu a dalších předpisů dle českých technických norem. Jedním ze specifických a nejdůležitějších bezpečnostních prvků je tzv. pádová brzda, která zabraňuje samovolnému odvinutí lamel z hřídele a nekontrolovanému pádu vratové výplně. Díky použití pevných hliníkových lamel s vysokou tuhostí a ochranou proti nadzvednutí rolovací garážová vrata dokonale zabezpečí objekt před nevítanými hosty.

Jedním z důležitých prvků rolovacích garážových vrat je také jejich barva. Díky vlastní moderní práškové lakovně nalakujeme vrata na přání zákazníka do jakéhokoliv odstínu dle vzornííku barev RAL. Barva může být laděna do výraznějších odstínů, nebo pouze tak, aby zapadla do svého okolí.