O firmě

Vítáme Vás na stránkách firmy ELESTOR.

Jsme soukromá firma, založená v roce 1991, podnikající v oblasti elektro a slunečního zastínění jako fyzická osoba. Činnost firmy byla zaměřena nejprve pouze na elektromontáže. O rok později se rozšířila o montáž markýz dodávaných ve spolupráci se švýcarským kolegou, firmou Suler Storen. Zde vznikl i název naší firmy ELESTOR (spojení Ele - elektromontáže a Stor – storen, ve Švýcarsku přezdívané "štora" jako rolovací markýza).

K markýzám dále přibyla poptávka na instalaci žaluzií a poté i na další sortiment interiérového slunečního zastínění. K tomu se připojila montáž venkovních předokenních rolet a žaluzií, rozšířená ještě o garážová vrata, vjezdové brány a elektro-pohony k těmto produktům.

V oboru elektro se zaměřujeme na veškeré elektroinstalace, elektrické přípojky apod.

Snažíme se být slušnou, spolehlivou a seriozní firmou, kde podání ruky má váhu smlouvy. Během let  jsme si vytvořili již slušnou řádku spokojených zákazníků, čehož si samozřejmě vážíme. Svým přístupem se snažíme  práci dělat poctivě a tím získávat další zákazníky. Zárukou Vaší spokojenosti může být dlouholetá praxe a odbornost pracovníků naší firmy. Nabízíme rozumné ceny z důvodů nízké režie a minimální administrativy. 

 

Těšíme se na vzájemnou spolupráci !