O firmě

Vítáme Vás na stránkách firmy ELESTOR

Jsme soukromá rodinná firma, založená v roce 1991, podnikající v oblasti elektro a slunečního zastínění jako fyzická osoba. Činnost firmy byla zaměřena nejprve pouze na elektromontáže. O rok později se rozšířila o montáž markýz dodávaných ve spolupráci se švýcarským kolegou, firmou Suler Storen. Zde vznikl i název naší firmy ELESTOR (spojení Ele - elektromontáže a Stor – storen, ve Švýcarsku přezdívané "štora" jako rolovací markýza).

K markýzám dále přibyla poptávka po instalaci žaluzií a poté i na další sortiment interiérového slunečního zastínění. K tomu se připojila montáž venkovních předokenních rolet a žaluzií, rozšířená ještě o garážová vrata, vjezdové brány a elektro-pohony k těmto produktům.

V oboru elektro se zaměřujeme na veškeré elektroinstalace, elektrické přípojky apod.

Snažíme se být poctivou, spolehlivou a seriozní firmou, kde podání ruky má váhu smlouvy. Během let jsme si vytvořili již spousty řádku spokojených zákazníků, čehož si moc vážíme. Svým přístupem se snažíme odvést čistou a poctivou práci. Zárukou Vaší spokojenosti může být dlouholetá praxe a odbornost pracovníků naší firmy. 

 

Těšíme se na vzájemnou spolupráci !