Sluneční zastínění

Automatizace domácnosti od Somfy

                    

Nový standard v bydlení

Technologie, které byly ještě nedávno dostupné snad jen laboratořím a výzkumným centrům svých výrobců, se postupně stávají stále běžnější součástí domácností. Jednou z nich je takzvaná automatizace, která se u rodinných domů stará o pohodlí, bezpečí i úsporu na energiích.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže, představujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od naší partnerské společnosti Somfy.

S automatizovanou domácností je život zkrátka pohodlnější

Jak automatizace domácnosti funguje

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání vnitřního i vnějšího stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systém TaHoma® nebo Connexoon. Vy je poté ovládáte na dálku z počítače nebo chytrého telefonu nebo necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Scénář může vypadat například tak, že se automaticky zatáhne markýza, pokud větrné čidlo zaznamená příliš silný vítr.

S TaHomou ovládáte celou domácnosti odkudkoli. Stačí aplikace v telefonu.

 
 

O systému TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí vašeho domu a vaší rodiny díky zpětné vazbě (roleta byla v pořádku stažena) apodpoře zabezpečení celého objektu (objevila se překážka v dráze pohybu vjezdové brány).

 

Designové provedení TaHomy se hodí do každého interiéru.

Zjistěte o systému více nebo nás rovnou kontaktujte, pokud máte o systém TaHoma® zájem.
 
 

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon, z nichž každá se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o terasu. V řeči Somfy jde o aplikace Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace.

Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

Ovládejte svou domácnost telefonem.

Zjistěte o systému vícenebo nás rovnou kontaktujte, pokud máte o systém Connexoon zájem.

O Somfy ONE

Posuňte s námi hranice zabezpečení domácnosti! Představujeme vám novinku – Somfy ONE. Jedná se o první kameru s integrovanou sirénou a pohybovým senzorem. Můžete ji použít samostatně, nebo zapojit do systému TaHoma® a získat ještě více bezpečí.


 

Zajímá vás víc?

Poradíme vám! Ať vás zajímají konkrétní systémy nebo se jen chcete informovat, co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám, jsme vám k dispozici na tel. č.+420 416 831 752.